www.facebook.com/masazeStana

Něco o mě:  K masážím mě přivedla řízená náhoda. :-) . Chtěla jsem dělat něco naplňujícího, čím bych zároveň pomáhala ostatním, ale nic mě nenapadalo. Masér, ke kterému jsem chodila na osobní terapii, mě po čase pozval ke společné práci s klienty. Viděl ve mně potenciál citlivého doteku, který jsem u sebe nevnímala pro starosti všedních dnů. Má předchozí povolání byla převážně práce v kanceláři. Přijala jsem jeho nabídku a práce s tělem mě rychle pohltila, objevila jsem svět vědomého doteku, často hlubokého sdílení a radost z proudu životní energie. 

Zájmy:  K mým zájmům patří, jak jinak, dotek, tělo i mysl. Zajímám se o to co a proč jíst, co a proč cvičit, občas pronikám do světa meditací.  Zdravý životní styl se stal součástí mého bytí a Příroda je nedílnou součástí mé existence.

Masérské zkušenosti:  Masážím se věnuji profesně od počátku roku 2012, prošla jsem si různými zkušenostmi, k těm nejzajímavějším patří Škola celostních smyslných masáží (EASE, Denisa a Richard).

Proč chci masírovat:  Nejraději mám na masáží flow, harmonické plynutí, vznikající rezonance energií při doteku příjemně rozechvívá. Těší mě, že se lidé navracejí k umění doteku a oceňují jeho přínos. Každé setkání má svůj význam, energii a výsledek.  Oslovuje mě dotekem zažehávat oheň a sledovat jeho přirozeně léčivou sílu, je to podmanivá magie.

Postoj k masážím:  Při masáži nehodnotím kdo je kým, dotekem dávám něhu a péči, které se dnes tak často nedostává. Práci s vědomým dotekem a tělem vnímám jako léčivou, pokornou i objevující.   Bude mi ctí, stanu-li se Vaší průvodkyní na cestě k prožitkům a potěšení.

 
Absolvované kurzy:

 

Moje studio je malé, ale má svoji atmosféru