Odkazy na zajímavé informace

 

Meduňka Časopis o alternativních cestách ke zdraví

tantraworld.com  Na webu najdete informace nejen o Tantra masáži

patentnimedicina.cz  Stránky MUDr. Petra Hoffmanna o čínské medicíně, možnost nechat se zdarma diagnostikovat podle jazyka.

energy.cz   Přírodní produkty z kategorie potravních doplňků a kosmetiky. Přípravky jsou vyvinuty podle principů čínské medicíny. Na stránkách naleznete témata o zdravém životním stylu a odbornou poradnu.

neurorestart.cz   Realitu života si vytváříme sami ve svém mozku...

 Léčebný kód  Systém léčení, který je založen na poznání, že existuje pouze jeden zdroj nemocí – a tím je fyziologický stres.

RUŠ  =  Rychlá a Účinná změna Skutečnosti, autorem je Karel Nejedlý.

muzskykruh.cz   Jsem rád mužem, jaký je můj obraz o mužích? Jaké jsou skutečné mužské vlastnosti? Jaký je můj postoj k mužské sexualitě?  Z čeho se vlastně skládá mužská síla? Jak funguje?

Nick Vujicic  Muž bez nohou a bez rukou rozdává pozitivní sílu. V knize Život bez hranic poskytuje praktické rady, jak prožít plnohodnotný a šťastný život tím, že si vybudujeme důvěru v druhé, vytvoříme vztahy vzájemné podpory, ze kterých načerpáme sílu jít dál. Motivuje a ukazuje, jak se naučit přijímat to, co nedokážeme mít pod kontrolou, a jak se zaměřit na to, co ovlivnit můžeme.

masaze-hellinger  Web kolegy, který mne k masážím přivedl, je nabitý informacemi o zdraví a zdravém životním stylu.